Forandringseksperter

 

HUMAN UNIVERZ er en international frontløber i forandringsledelse og lederskab. Vi anvender effektive og holistiske metoder. Vi styrker menneskers potentiale og skaber forretningsmæssig succes.

 
 

 
om-os-ikon-mobile-off

VORES VISION

Vi fornyer og effektiviserer mind-set, processer og tilgange til forandring hos virksomheder og individer - vi kalder det bevidst og excellent forandringsadfærd.

om-os-ikon-mobile-off

VORES MISSION

Vi udvikler, støtter og inspirerer både virksomheder og individer til at aktivere deres fulde forandringskapacitet – og frigør potentiale – på et personligt plan såvel som på et forretningsmæssigt plan – til gavn for både mennesker og bundlinje.

om-os-ikon-mobile-off

VORES DNA

  • Effektivitet

  • Best Practice og velfunderet værktøjskasse

  • Mange års erfaring

  • Mindfulness

  • Passion, mod og lyst til at gøre
    en værdifuld forskel

om-os-ikon-mobile-off

VORES VÆRDIER

Heart Core – Vi leverer holistiske ydelser med indsigt, passion og engagement

Værdiskabende – Vi bruger små og effektive skridt på vejen til store resultater. Vi leverer høj kvalitet, skaber fremdrift og effektiv adfærd

Bevidst fokuseret - Vi fokuserer på det, som er muligt at ændre – alt andet er spild af tid! Vi møder mennesker, hvor de er

Mod – Vi har modet til at gøre det rigtige, også når det er svært

Troværdig – Vi leverer altid høj kvalitet. Vi har åbne, autentiske og ærlige relationer med vores kunder

Innovative - Vi udfordrer det eksisterende og finder nye veje eller metode

Sofie Halkjær

Grundlægger & Partner
+45 30 11 63 23
sofie@humanuniverz.com
LinkedIn

Christian Mikkelsen

Management Consultant
+45 27 51 07 78
christian@humanuniverz.com
LinkedIn

Liselotte Søndergaard

Partner
+45 51 78 63 23
liselotte@humanuniverz.com
LinkedIn

Rikke Dandanell

Customer Relations Manager
+45 25 32 63 23
rikked@humanuniverz.com
LinkedIn

Louise Neel Høyer

Partner
+45 22 55 23 32
louiseh@humanuniverz.com
LinkedIn

Mikkel Sørensen

HR & Digitaliseringskonsulent
+45 22 63 23 32
mikkel@humanuniverz.com
LinkedIn

Lars Christian Hansen

Senior Management Consultant
+45 51 39 60 69
lars@humanuniverz.com
LinkedIn

Lea Pelvig

Studentermedhjælper
lea@humanuniverz.com
LinkedIn

Bliv freelancer hos human univerz

HUMAN UNIVERZ har samlet en række af landets dygtigste forandringsledere i vores freelance-netværk. Det er det netværk, som sikrer at vi altid kan møde vores kunders behov - uanset om der er tale om en større eller mindre forandring.

Ledige stillinger

Vi er hele tiden på udkig efter dygtige forandringskonsulenter, som vil være en fast del af Team HUMAN UNIVERZ. Er det dig, så læs mere her.