KONTAKT OS

Vi glæder os til at høre fra dig!

HUMAN UNIVERZ er en international frontløber i forandringsledelse og lederskab. Vi anvender effektive og holistiske metoder. Vi styrker menneskers potentiale og skaber forretningsmæssig succes.

 
 

Kontakt os via formularen nedenfor eller find kontaktoplysninger nederst.


 
NAVN *
NAVN
 
 
 
 

KONTAKT OS

 
liselotte-bw-hu-team-photo.jpg

Liselotte Søndergaard

Founder & Partner

Tlf: +45 51 78 63 23
liselotte@humanuniverz.com

LinkedIn

rikke-bw-hu-team-photo.jpg

Rikke Dandanell

Koordinator

Tlf: +45 25 32 63 23
rikked@humanuniverz.com

LinkedIn

sofie-bw-hu-team-photo.jpg

Sofie Halkjær

Founder & Partner

Tlf: +45 30 11 63 23
sofie@humanuniverz.com

LinkedIn

patrick-bw-hu-team-photo.jpg

Patrick Pankalla

Grafisk Designer & Webmaster

Tlf: +45 20 74 60 63
patrick@humanuniverz.com

LinkedIn

louise-bw-hu-team-photo.jpg

Louise Neel Høyer

Konsulent

Tlf: +45 22 55 23 32
louiseh@humanuniverz.com

LinkedIn

mikkel-bw-hu-team-photo.jpg

Mikkel Sørensen

HR, IT & CRM

Tlf: +45 22 63 23 32
mikkel@humanuniverz.com

LinkedIn

Christina-profilbillede.png

Christina Johansson

Konsulent

Tlf: +45 51 71 73 45
christinaj@humanuniverz.com

LinkedIn

 
 

Følg med på Facebook

"